YHTEYSTIEDOT

 

MYYNTI 010 4060 120 | myynti@topsecurity.fi

  HUOLTO 010 4060 125 | tekniikka@topsecurity.fi

MYYNTI

Sami Karvonen

Avainasiakasmyynti

041 730 3922

sami.karvonen@topsecurity.fi

Petri Johansson

Myynti | Varsinais-Suomi

045 677 9296

petri.johansson@topsecurity.fi

Jesse Taskinen

Myynti | Varsinais-Suomi

0400 225 146

jesse.taskinen@topsecurity.fi

Pekka Peltomäki

Myynti | Satakunta

040 833 8068

pekka.peltomaki@topsecurity.fi

Mikko Kinnunen

Myynti | Päijät-Häme, Pirkanmaa

044 733 4447

mikko.kinnunen@topsecurity.fi

Jesse Niemi

Myynti | Pirkanmaa

050 369 0244

jesse.niemi@topsecurity.fi

Pasi Liukko

Myynti | Pohjois-Suomi

040 910 1150

pasi.liukko@topsecurity.fi

Matti Hyväri

Myynti | Pohjois-Suomi

0400 318 899

matti.hyvari@topsecurity.fi

Timo Silvan

Myynti | Pirkanmaa

040 911 2276

timo.silvan@topsecurity.fi

ASENNUS

Tapio Moberg

Asennuspäällikkö | Varsinais-Suomi

050 475 2544

tapio.moberg@topsecurity.fi

Jari Hiirola

Asennus | Varsinais-Suomi

0500 786 009

 

Anssi Riikola

Asennuspäällikkö | Pirkanmaa

041 730 3372

anssi.riikola@topsecurity.fi

 

Niko Niiranen

Huolto | Pirkanmaa

041 730 3373

niko.niiranen@topsecurity.fi

Juha-Pekka Paavola

Asennus | Pirkanmaa

044 077 5248

 

Tuomas Ahola

Asennus | Pirkanmaa

045 317 7900 

Juuso Jokela

Asennus | Pirkanmaa

040 771 1247

 

Eetu Riikola

Asennus | Pirkanmaa

040 171 2242

 

Saku Koivuneva

Asennus | Pohjois-Suomi

050 466 5516

saku.koivuneva@topsecurity.fi

 

 

 

Jonne Pietilä

Asennuspäällikkö | Pohjois-Suomi

050 5358 205

jonne.pietila@topsecurity.fi

Ilari Soukka

Asennus | Pohjois-Suomi

040 9134 274

 

HALLINTO JA AJANVARAUS

Nikolas af Hällström

Toimitusjohtaja

0400 911 565

nikolas.afhallstrom@topsecurity.fi

Pekka Lindeman

Hallituksen puheenjohtaja

0400 445 171

pekka.lindeman@topsecurity.fi

Besmir Tytyri

Ajanvaraus

044 237 7707

besmir.tytyri@topsecurity.fi

 

Emil Aho

Ajanvaraus

050 570 1288

eemil.aho@topsecurity.fi

Aatu Riikola

Ajanvaraus

045 154 7110

aatu.riikola@topsecurity.fi

 

Roosa Pura

Laskutus

050 311 7777

roosa.pura@topsecurity.fi

 

 

Päivi Okuogume

Ajanvaraus

040 827 9692

päivi.okuogume@topsecurity.fi

 

Meidät löydät kolmesta toimipisteestä, Turusta, Nokialta ja Oulusta.

TURKU
Hippoksentie 31, 20520 Turku
Avoinna arkisin 8-16
Puh. 010 406 0120

NOKIA
Kolmenkulmantie 1, 37150 Nokia
Olemme paljon liikkeellä, joten soitathan ennen tuloasi
Puh. 041 730 3922

OULU
Ratamotie 18, 90580 Oulu
Olemme paljon liikkeellä, joten soitathan ennen tuloasi
Puh. 040 910 1150

LASKUTUS

Puhelin: 010 4060 120

laskutus@topsecurity.fi

Y-tunnus: 2664390-1

VERKKOLASKUT:

OVT-tunnus: 003726643901

Välittäjäntunnus: 003708599126 (Liaison Technologies)

PAPERILASKUT:

TOP SECURITY FINLAND OY

c/o Tili-Seno Oy

Leipäläntie 1

20300 Turku

Kiinnostuitko? Jätä yhteystietosi niin olemme Sinuun yhteydessä.