YHTEYSTIEDOT

 

MYYNTI 010 4060 120

HUOLTO tekniikka@topsecurity.fi

MYYNTI

Petri Johansson

Myynti / Varsinais-Suomi
045 677 9296

petri.johansson @topsecurity.fi

Jesse Taskinen

Myynti / Varsinais-Suomi

0400 225 146

jesse.taskinen@topsecurity.fi

Pasi Liukko

Myynti / Pirkanmaa

040 910 1150

pasi.liukko@topsecurity.fi

Pekka Peltomäki

Myynti / Satakunta

040 833 8068

pekka.peltomaki@topsecurity.fi

Mikko Kinnunen

Myynti / Pirkanmaa

044 733 4447

mikko.kinnunen@topsecurity.fi

Sami Karvonen

Myynnintuki / myynti
Uusimaa

041 730 3922

sami.karvonen@topsecurity.fi

Joel Koivisto

Myynti / Pirkanmaa

0400 494 625

joel.koivisto@topsecurity.fi

Jesse Niemi

Myynti / Pirkanmaa

050 369 0244

jesse.niemi@topsecurity.fi

ASENNUS

Tapio Moberg

Asennus / Varsinais-Suomi

050 475 2544

tapio.moberg@topsecurity.fi

Jari Hiirola

Asennus / Varsinais-Suomi

0500 786 009

 

Anssi Riikola

Asennus / Pirkanmaa

041 730 3372

anssi.riikola@topsecurity.fi

 

Niko Niiranen

Huolto / Pirkanmaa

041 730 3373

niko.niiranen@topsecurity.fi

Juha-Pekka Paavola

Asennus / Pirkanmaa

044 077 5248

 

Tuomas Ahola

Asennus / Pirkanmaa

045 3177 900 

Juuso Jokela

Asennus / Pirkanmaa

040 7711 247

 

Eetu Riikola

Asennus / Pirkanmaa

040 171 2242

 

HALLINTO JA AJANVARAUS

Nikolas af Hällström
Toimitusjohtaja

Asennus

0400 911 565

nikolas.afhallstrom@topsecurity.fi

Eemil Aho

Ajanvaraus

050 570 1288 

Aatu Riikola

Ajanvaraus

045 1547110

 

Joni Konttila

Ajanvaraus

040 4153686

Roosa Pura

Laskutus

050 311 7777

 

 

 

Laskutus

Puh. 010 4060 120

laskutus@topsecurity.fi

Meidät tavoitat kahdesta toimipisteestä, Turusta ja Nokialta.

TURKU
Hippoksentie 31, 20520 Turku
Avoinna arkisin 8-16
Puh. 010 4060 120

NOKIA
Kolmenkulmantie 1, 37150 Nokia
Olemme paljon liikkeellä, joten soitathan ennen tuloasi
Puh. 0400 911565

LASKUTUS

Puhelin: 010 4060 120

Y-tunnus: 2664390-1

VERKKOLASKUT:

OVT-tunnus: 003726643901

Välittäjäntunnus: 003708599126 (Liaison Technologies)

PAPERILASKUT:

TOP SECURITY FINLAND OY

c/o Tili-Seno Oy

Leipäläntie 1

20300 Turku

Kiinnostuitko? Jätä yhteystietosi niin olemme Sinuun yhteydessä.