YHTEYSTIEDOT

 

MYYNTI 010 4060 120

HUOLTO tekniikka@topsecurity.fi

MYYNTI

Petri Johansson

Myynti / Varsinais-Suomi

045 677 9296

petri.johansson @topsecurity.fi

Pasi Liukko

Myyntijohtaja / Pirkanmaa

040 910 1150

pasi.liukko@topsecurity.fi

Aaron Aho

Myynti / Pirkanmaa

046 811 7295

aaron.aho@topsecurity.fi

Joonas Suokas

Myynti / Pirkanmaa

050 5066 480

joonas.suokas@topsecurity.fi

Pekka Peltomäki

Myynti / Satakunta

040 833 8068

pekka.peltomaki@topsecurity.fi

Jari Salmi

Myynti / Uusimaa

045 2053121

jari.salmi@topsecurity.fi

Sami Karvonen

Myynnintuki / myynti
Uusimaa

044 950 2493

sami.karvonen@topsecurity.fi

ASENNUS

Tapio Moberg

Asennuspäällikkö / Varsinais-Suomi

040 7284 130

tapio.moberg@topsecurity.fi

Jari Hiirola

Asennus / Varsinais-Suomi

0500 786 009

 

Anssi Riikola

Asennuspäällikkö / Pirkanmaa

045 845 6668

 

Niko Niiranen

Huolto / Pirkanmaa

045 3277 337 

Valtteri Koivisto

Asennus / Pirkanmaa

044 297 6674

Juha-Pekka Paavola

Asennus / Pirkanmaa

044 077 5248

 

Joni Rantala

Asennus / Pirkanmaa

045 604 1313

 

HALLINTO JA AJANVARAUS

Teija Hartikka

Talousjohtaja

040 567 2912

teija.hartikka@topsecurity.fi

Roosa Pura

Asiakashankintapäällikkö

050 311 7777

 

Eemil Aho

Ajanvaraus

050 4141 667 

Nikolas af Hällström
Toimitusjohtaja

Asennus

0400 911 565

nikolas.afhallstrom@topsecurity.fi

Meidät tavoitat kahdesta toimipisteestä, Turusta ja Nokialta.

TURKU
Hippoksentie 31, 20520 Turku
Avoinna arkisin 8-16
Puh. 010 4060 120

NOKIA
Kolmenkulmantie 1, 37150 Nokia
Olemme paljon liikkeellä, joten soitathan ennen tuloasi
Puh. 0400 911565

LASKUTUS

Puhelin: 010 4060 120

Y-tunnus: 2664390-1

VERKKOLASKUT:

OVT-tunnus: 003726643901

Välittäjäntunnus: 003708599126 (Liaison Technologies)

PAPERILASKUT:

TOP SECURITY FINLAND OY

c/o Tili-Seno Oy

Leipäläntie 1

20300 Turku

Kiinnostuitko? Jätä yhteystietosi niin olemme Sinuun yhteydessä.